Goed nieuws! De Sprong doet mee aan EU-Schoolfruit en EU-Schoolzuivel

 

Beste ouder(s)/verzorger(s),

Met trots delen wij mee dat Praktijkschool De Sprong is ingeloot voor zowel het EU-Schoolfruitprogramma als het EU-Schoolzuivelprogramma voor schooljaar 2026-2027.

Dit betekent dat onze leerlingen vanaf november gedurende 20 weken gratis fruit, groente en zuivel ontvangen op school.

 

Wat houdt dit in?

EU-Schoolfruit

  • Vanaf 9 of 10 november ontvangen wij wekelijks fruit en groente voor onze leerlingen.
  • De leerlingen krijgen de mogelijkheid om verschillende soorten fruit en groente te proeven en te eten.
  • Het programma loopt gedurende 20 weken.

EU-Schoolzuivel

  • Vanaf 9 november ontvangen wij wekelijks zuivelproducten zoals melk, karnemelk en yoghurt.
  • Ook dit programma loopt gedurende 20 weken.

 

Waarom doen wij mee?

Op De Sprong vinden wij gezondheid belangrijk. Gezonde voeding draagt bij aan het welzijn, de concentratie en de ontwikkeling van leerlingen. Door deel te nemen aan deze programma’s willen wij gezond eten en drinken stimuleren en leerlingen kennis laten maken met gezonde keuzes.

De producten worden tijdens de lunchmomenten aangeboden aan de leerlingen op zowel Sprong 1 als Sprong 2.

 

 Samen werken aan een gezonde leefstijl

Wij vinden het waardevol om school en thuis hierin samen te laten optrekken. Daarom vragen wij u om ook thuis aandacht te besteden aan gezonde voeding en voldoende water drinken. Samen kunnen we bijdragen aan gezonde gewoonten die leerlingen hun hele leven meenemen.

Wij kijken ernaar uit om van deze deelname een succes te maken en onze leerlingen op een positieve manier kennis te laten maken met gezond eten en drinken.

“Deze deelname vormt een mooie aanvulling op onze activiteiten binnen Gezonde School en draagt bij aan een gezonde leer- en leefomgeving voor onze leerlingen.”

 “Heeft uw zoon of dochter een voedselallergie of een specifiek dieet waarmee wij rekening moeten houden? Neem dan contact op met de mentor van uw kind.”

 

Met vriendelijke groet,

Wilco van Helleman
Gezonde School-coördinator
Praktijkschool De Sprong

 

Op 7 september aanstaande organiseren wij een informatie-avond van 1900uur tot 2030uur.

Op deze avond krijgt u van de mentor van uw zoon/ dochter alle informatie voor het komende schooljaar. Ook voor al uw andere vragen kunt u terecht. Alle medewerkers zullen op deze avond aanwezig zijn.

Via de Hoy-app krijgt u binnenkort extra informatie.